Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb samsung rf511 -dobrá koupě?

Dobrý den,

Mám možnost koupit výše zmíněný notebook za 5900kč. Nejde mi sem vložit odkaz, ale když zadáte název samsung rf511 do vyhledávače vyjedou Vám parametry. Má nějaké vady na kráse, ale nic co by mne odradilo. Budu používat hlavně na internet, práci s fotografiemi a video. Myslím, že 500 minimálně ještě ukecám. Je to výhodná koupě? A v čem spatřujete nedostatky tohoto notebooku? Rozjedu fifu aspoň 013? (Jednou za půl roku) Předem díky za odpověďi a omlouvám se za sloh. Píšu z mobilu. Přeji hezký víkend všem

je to od mého dobrého známého který vlastní bazar. Tento notebook tam byl zastaven za 5000kč a propadl. Jsou v něm ještě osobní fotografie muzika atd. Teď mi ho nabízí za 5900kč. Je tam občanka toho dotyčného který to zastavil, takže kdyby v tom bylo něco nekalého, zloděj bude dopaden a mě peníze vráceny. Takže podle toho co jsem přečetl se to vyplatí. Děkuji Vám, zítra zaplatím.

omyl. Ked v tom bude neco nekaleho tak bude zlodej dopaden, a tebe notebook zabaven bez nahrady, s tym ze si mas ist vymahat peniaze od zlodeja (vela stastia, nepoznam nikoho vo vesmire komu by sa to podarilo :)

Ked to je zo zastavarny tak to mozes skusit kupit. Ak si si isty ze to je presne ten model ktory uvadzas.

Nebo bude stačit ve složce "Počítač" klikni na pravý tlačítko myši a vyber "Vlastnosti" nebo "Vlastnosti systému". Na klávesnici stiskni "Prt Sc" to, otevři třeba "Malování" a stiskni "CTRL V" a ulož jako obrázek JPG. Ten potom nahraj jako přílohu k tvému komentáři a odešli...