Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stará herní konzole

Zdravím,
moje babička mívala kdysi takovou herní konzoli na karty (takové ty malé karty, polepené, uvnitř byla destička s obvodama a mikropaměťama). Vypadala jako klávesnice (asi tak přesně bych ji popsal) s vstupem na karty na vrchu. Neví někdo jak se jmenujou ty konzole? Myslí že to byla čínská napodobenina něčeho, ale vždycky jsem na tom hrál různé hry a byla to fakt síla. Mám jich ještě plnou krabici.
Díky,SteveXtreme.

P.S.: Vím, že to sem nepatří... ale... kam s tím? Na Yahoo! Answers? Ne, díky :D

Jo, je to podobný.

P.S.: Pardon že odepisuju tak pozdě, ale tehdy mi odešel router. Takže jsem byl bez netu.

Neví teda někdo, kde sehnat tu konzoli, kopii Famiconu? Musí se to dát přece někde sehnat. Dotěď hraju Syphon Filter na 12" televizi sourcované PS jedničkou. Ikdyž by se to dalo podobně dobře hrát na emulátoru na PC.