Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznam kterou grafiku zrovna pc pouziva

Ahoj chci se zepat koupil jsem si v usa dell xps z grafikou NVIDIA GeForce GT 640M + Intel HD 4000.
Pokud spoustim treba ridge racera vzdy se mi v tabulce kde se nastavuje grafika objevi pouze intel hd4000 neni mozne vybrat geforce.
U nfs rivals netusim jak zjistit jestli bezi geforce nebo intel .

Da se to nejak zjistit popripade nastavit ? Zkousel jsem zmenit nastaveni aby pc pouzivalo pouze geforce ale nevim jak to overit jestli jede.

Novější ntb jsou dělanné na úsporu proto notebook běží na Intelu a když je náročnější aplikace nebo hra tak se sama zapne nvidia .. ale pokud máš nějaké beta aktualizace nebo aktualizace pro kartu která je určená pro stolní pc a ne notebooky tak changer grafiky nefunguje tak jak by měl .. nicméně dole v panelu by jsi měl mít aktivita jednotky GPU a když jsi to rozklikneš tak si nastavuješ aplikace které chceš aby běželi na nvidii a naopak .. :-)