Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Film ve kterém je angličtina i ruština v sobě

Dobrý den mám film, no on je to vlastně seriál, ale to je jedno potřeboval bych vědět, jak se dá odstranit ruština pokud to nějak jde. V tom seriálu, když se začne mluvit, tak ruština de sylšet více a angličtina méně já bych se potřeboval nějak zbavit té ruštiny předem díky. zvuk je MP3.

Tohle už se mi taky párkrát stalo, a vyřešit se to dá úplně jednoduše. Dvakrát klikneš na repráček na hlavním panelu, a tím posuvníkem co se posouvá nalevo a napravo tak posuneš úplně nalevo. Pak budeš slyšet jen jeden jazyk, a když ním posuneš úplně napravo, tak budeš slyšet jen druhý jazyk.