Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Partície

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať ako vytvorím jednu partíciu. Mám 3 partície jedna má 500gb a ostatné dve po 20gb. Chcel by som ich všetky spojiť dokopy no neviem ako. Viem že pri inštalácií OS sa dajú vymazať všetky partície a vytvoriť jedna veľká. No nechcem vymazať aj windows ktorý mam na jedne 20gb particií.

No nechcem vymazať aj windows ktorý mam na jedne 20gb particií.

Možná to půjde, možná ne - záleží na tom, jak jsou ty oblasti uspořádaný. Obrazovka ze Správce disků by pomohla.
Ale jak už tu padlo - jestliže to je NB, bude mít tohle uspořádání nějaký důvod (např. jedna partišna může obsahovat recovery do továrního nastavení).

Len on tá 20gb particia bol C: kde bol aj windows a tú particiu som mal už plnu zatial čo 500gb som mal prázdnu.
Urobil som blbosť a spojil som ich v partition magic a po bootvani windowsu som sa len nekonečne prihlasoval.
Takže som musel vymazať tú spojenu particiu a vytvoriť novu čím som stratil všetko čo som tam mal.
Toto už je vyriešené ale ešte by som sa chcel opýtať na nejaký recovery program ktorý mi recoverne len jednu složku (složku kde bolo konto)