Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hodnota notebooku Dell Inspiron N5110

Dobrý den,
potřeboval bych radu ohledně nynější hodnoty notebooku Dell Inspiron N5110 Queen 15R.
Kupován červenec 2011

OS: Licence Windows 7 Home Premium
CPU: Intel Core i7 @ 2GHz
RAM: 8GB DDR3
Display: 15,6' @ 1366x768 HD Ready
GPU: NVidia GeForce GT 525M
HDD: 600GB 5 400 ot/min
DVD+-RW, čtečka karet, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, VGA, HDMI, WiFi, Bluetooth, Webkamera, RJ-45

Samozřejmě notebook je bez poškození.
Případné potřebné parametry doplním.
Děkuji za odpovědi.

reálně? Víc než 7 tisíc bych za dva roky starou vraždu, se kterou dělal kdo ví kdo, kdo ví co, nedal.

edit: parametry jsou jedna věc, použitelnost druhá (stará grafika, starý model CPU), a stav třetí (opotřebování mechanické, hlavně panty, dále pak "ojetí" aku - po 2 letech bude jeho stav přinejlepším na 50%)