Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou zadne hry-program prestal pracovat

Zdravim mel jsem ted celkem velke potize s pocitacem po koupi watch dogsu a nainstalovani win 7 64 bit nevim proc ale na 64 bitovim systemu se mi u par her stavala modra smrt cca kazdou pul hodinu takze sem se rozhodl preinstalovat bios i windows to jsem uspesne udelal problem je ten ze mi ted nejde spustit zadna hra vzdy se jen zapina a pak to napise program prestal pracovat nevite cim by to mohlo byt ? :/ dekuju

Predpokladam ze mi tu nikdo neradi protoze me admin nazval zlodejem a osocil ze nemam origo windowsi...smesne vy jste teda ,,radci,, misto rady kopanec do zadku k cemu tu teda admine ses,abys projizdel prispevky a jen tak vyblil takovou sracku aniz bys vedel jestli ten clovek ma nebo nema originali ? Tohle se nedela je to krajne neslusny a administrator by mel jednat slusne a na zaklade faktu ne pocitu.Jsi spatny Administrator.