Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mám podle Nortona v pc vir "trojan.adh.2"

Ahoj, mám podle Nortona v pc vir "trojan.adh.2" zatím se nic neděje, ale soubory kde je nejdou odstranit. Chci se zeptat, jestli je nějaký program, který si s tím poradí, protože z toho co píšou na googlu moc moudrý nejsem. Předem děkuju.
Změna předmětu, původně: Vir (Kurt)

Odstráň škodlivý kód, nie súbory okolo neho.

Prepni sa do núdzového režimu, priraď súboru mu prístupové práva.

Ak to nepôjde, stihni si: Dr.Web Live CD, napáľ ISO na externé médium, nabútuj ním PC.

Dr.Web Live CD na jadre Linuxu, má v sebe integrovaný dvojokenný prehliadač: Midnight Commander, v ktorom (pod win) zmažeš inkriminovaný súbor.

mám podle Nortona v pc vir "trojan.adh.2" zatím se nic neděje

A ten Norton tam máš od čeho?
To tam máš jenom proto, aby ti napsal, že máš počítač zasraný trojanama?