Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výkonný pc pracuje pomaly pomóc!

Ahojte mám výkonný pc a z ničoho nič mi vyskočilo na monitor pc pracuje pomaly a niečo zmente niečofarbu prepacte moc si ten nazovnepametam. Akurat som zdielal obrazovku cez skype. Čo odporúčate? dakujem.

Počítač potřeboval větší výkon, tak ti navrhl vypnutí Aera. Měl jsi tam na výběr, už nevím jak přesně se to tam píše, ale můžeš ho buď vypnout, případně dočasně vypnout a nevypínat. Takže klidně tam můžeš vybrat dočasně vypnout, případně ho vypínat nemusíš. Žádný výkon trvale neztratíš.