Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z rapidshrare

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jaký program lze použít pro stahování z rapidu?Používal jsem Rapget,ale ten již nefunguje.Poradí někdo jaký program pro stahování,abych u toho nemusel sedět a čekat,potom pracně stahovat,ale abych skopíroval linky a už se o to nestaral.Díky za radu.

U všech těchto programů je problém, že se nevypořádají se změnami kontrol na rapdshare.
Tyto programy zvládnou zařadit stahovane soubory do fronty a zkoušet po zadaném počtu minut, jestli je link volný (uplynula doba mezi stahovanim jednotlivých souborů - 70minut apod.). Ale uz si pak neporadi se zadanim hesla, ktere musi precist z "obrazku", "flashe", apod. coz obvykle nezvladnou, takze cekaji na dalsi volny link. Po nekolika pokusech te to odpoji.

Nebo to delaji jinak, pri zjisteni volneho linku te upozorni, treba pipanim, ze mas pribehnout a zadat kod z obrazku.

no kdyz jsem to tehdy (cca pul roku zpet) zkousel tak to fungovalo vsechno samo. Heslo z obrazku dokazal poznat. a na pripadne zmeny zadavani hesla v rapidu tam fungovaly updaty, ktere byly cca kazdy den nove.

tzn. ze sice to trvalo dlouho nez se to stahlo (70min. prodlevy program dodrzoval) ale nemusels zadaval hesla. jenom jsem tam nahodil linky a uz se o to nestaras.

edit: ale je to zkusenost z "pred pul rokem" takze jak je to tedka - nevim

Nepomuze ti jiny program, okud nebude mit OCR, ktere z toho kod rozlusi na takove urovni, aby to precetl. Navic tusim,ze ted uz to neni jen obrazek, protoze mi to bez zapnutych pluginu nejelo.

Obecny OCR si s tim neporadi, musel by se napsat program primo na cteni konkretnich kodu - eliminovat vse, co ma tenke linky sede barvy, pak to prevest vse na tmavou barvu a prohnat nejakym OCR. Ale jakmile by se neco takoveho rozsirilo, RapidShare provede malickou zmenu a opet bude ten nastroj k nicemu.

A není opravdu lepší si zaplatit premium účet třeba na www.predplacenky.cz a nestarat se?Myslím že za 250 korun měsíčně to jde,než tady řešit nesmysly jak obejít kontrolu.a ještě získáš 8000 bodů na rapidu a každym prodloužením účtu se ti navyšuje tuším o dalších 1000 bodů a za 10000 získáváš další přístup na měsíc zadarmo...

RapidShare reserves the right to close accounts, which are shared with other people.
You may download 25 GB within five days. This means in other words that you can download 5 GB every day. You can also "burst" and download 15 GB today and 10 GB tomorrow, but this means that you will not be able to download anything the following three days because we check how much you have downloaded in the last five days. 25 GB = 25.000.000.000 Bytes.

vono to stejne staci :-D

:-)Díky za upozornění. To je tak, když někdo nečte poznámky pod čarou..:x:
No, každopádně jsem žádné zdržení po 25GB nezaznamenal - vždycky jenom "nasypu" plnou stránku rs-odkazů do Flashget a už to frčí na plnou linku.
Musím říct, že je to opravdu spolehlivý a efektivní filehosting.