Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruština . font

Potřeboval bych něco napsat v ruštině. Nemáte někdo font ruštiny, nebo poradíte, jak nejlépe napsat zprávu v ruštině? Díky za ochotu.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Pokud máš zobrazen panel jazyků (takové to CS vedle hodin v liště), tak na něj klikni pravým myšem, vyber "Nastavení", zvol "Přidat" a vyber "Ruština". Ulož to a pak si ve Wordu kliknutím levým myšem na CS vyber, jaký jazyk budeš používat. Pozor, ruská klávesnice má jiné rozložení než česká.
Pokud nemáš panel jazyků zobrazený, jdi do Ovládacích panelů, Mistní a jazyková nastavení, Jazyky, Podrobnosti, a zobrazí se ti to okno, co v předchozím popisu.

Postup platí pro WinXP nebo Win2000.