Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odolny smartfon

Zdravim,

moj stary hadam aj stvor rocny HTC Desire mi definitivne odchadza a potrebujem novy fon.
Nasiel som taketo nieco:

http://www.shark.sk/smartfony/aligator-outdoor-rx4 30-extremo-oranzovy-0/

bol by som rad, ak by prezil v mojom spotenom vrecku, prach na stavbe a dve male deti(1 a 3 roky).
Diky za rady a podnety.

Este by mal vediet surfovat po nete, emailoveho klienta a WiFi. Ak nieco odfoti, tak to by ma tiez potesilo a uplne najviac, ak by mal nose silnu baterku.

Takze uz ho mam doma, tak prve dojmy a skusenosti.
Je fakt dost velky, najnizsia " hlucnost" zvonenia je ozaj dost vysoka a to mini USB je dost hlboko, takze sa tam dostane iba origo kabel. Nic z vyssie menovaneho mi neprekaza. Takze recky neklamali.
Inak je svizny a vyzera, ze na jedno nabitie vydzi ozaj dlho. Nabijanie pri uplnom vybiti je 5 hodin. Viac info dam po dlhsom uzivani. Inak som si k nemu kupil 16 GB sd class10 kartu a fungovala asi hodinu. Skusal som ju aj v PC a je KO. Kingston ma trochu sklamal, ramky aj usb kluce mam a mal som iba tejto znacky a prva zla skusenost.
Ak mate nahodou nejake otazky ohladne fonu rad odpoviem. Inak isiel hned do misky s vodou na 10 min. a ide v pohode.