Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení POUZE vybraných fontů (Windows 8)

Hezký den,
zajímalo by mne, zda existuje způsob jak v OS Win 8 nastavit POUZE VYBRANÉ FONTY (např. ty. které nemají problém s českou diakritikou)?

Mám tím v podstatě na mysli, jak se zbavit těch fontů, které nepoužívám (různé "klikyháky", obrázková písma, atp.).

Zkrátka, abych při zobrazení nabídky fontů mohl vybírat jen z těch fontů, které se mi líbí a nemusel ztrácet čas procházením/zkoušením i (pro mě) nepoužitelných fontů.

Děkuji za odpověď;)

To je sice pěkné, že si chceš ulehčit práci, ale zároveň si neuvědomuješ, že smazáním těch "neužívaných" fontů si můžeš v budoucnu sám zkomplikovat život. Protože ne všechny aplikace a webové stránky budou akceptovat tebou omezený výběr písem.