Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie blokované cez OpenDns.

Zdravím potrebujem poradiť z internetom na intráku, som na ňom cez wifi. Internet stránky idú ale nie všetky (uloz.to, mojevideo.sk, a všetky blokované OpenDns). To mi až tak nevadí ako to že zablokovali aj Steam, a hry cez net(cs.16,LoL.......). Skúšal som zmeniť IPv4 protocol ale nefunguje to. Prosím len seriózne rady nie v zmysle ako že na intráku sa nemám hrať. Ďakujem

Tak proste prepáč že som ti nepodal informácie o ktorých som do teraz nemal šancu sa dozvedieť proste niesom génius a nevyznám sa až tak do týchto vecí. Ale proste neblokuje to len mne ale všetkým na intráku. Takže v mojom Pc asi nebude chyba ked to nejde nikomu.