Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s TV kartou Leadtek WinFast DTV 1000 po upgrade a přeinstalaci počítače

mám problém s tv kartou dtv 1000 winfast po přeinstalaci počítače,navýš.op.paměti,vým.vypalovačky,zvětšení hardisku a výměně procesoru,karta blbne nenajíždi,programy najde ale neuloží,hraje s bídou jenom jednička,skoušel jsem novou instalaci i shození celého systému a nová instalace a nepomohlo to jenom na chvilku se programy našly,ukazuje chyba dvb t exe,dík za radu.

[mod]Přečtěte si toto! http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Upraven titulek "dotaz". (host)[/mod]

Kvůli zvětšení paměti, výměně vypalovačky, vyšší kapacitě disku ani výměně procesoru není nebylo nutné přeinstalovat systém, pokud fungoval... :-|

Není ve Správci zařízení nějaký konflikt? Ovladače pro TV kartu jsou instalovány z přiloženého CD nebo staženy aktuální z webu?