Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém - RAm

Ahoj všichni, dnes jsem zjistil když se kouknu do vlastnosti systému tak mi píše že použitelné pouze 3.3GB při tom mám 4GB RAM.

RAM:4GB¨
MB: ASUS M4N68T-M LE V2
CPU: AMD Athlon II x4 640 3GHz
GK: Gigabyte Nvidia Geforce GT 430

Děkuji za odpovědi :)

Mám tam eště channel interleaving,enable clock to all dimms na disable,memclk tristate c3/ATLVID na dis., Memory hole remapping na enable, DCT Unganged mode na always,Power down enable na dis., Page smashing na disable a ECC Mode na disable

Adam, nenechaj sa vytočiť, dnes je piatok, veselo na fórach..

Vykonaj:

Zruš v msconfigu fajku pod "maximum", zostane zašedlé políčko.

Reštartuj PC. Počítaš si nastaví max. RAM.

Oznámenie; "Haradware reserved" budeš mať minimálne, cca 30MB.

alebo:

Stiahni si a nainštaluj program Cacheman: "CachemanControl.exe"