Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora Windows 7 není. Co dělat?

Dobrý den,
obracím se sem s dotazem ohledně problému s podporou OS. Potřebuji na notebook (ASUS N56VV-S4027) získat ovladače zařízení na OS Windows 7. Problém je, že ovladače výrobce odebral z webu a nyní jsou kdyspozici už jen pro OS Windows 8 a 8.1. Můžete mi poradit či říci, zdali je možné ještě na Windows 7 ovladače získat? Případně, jestli nejsou k dispozici ještě na jiných stránkách. Je možné třeba kontaktovat přímo podporu Asus a ovladače si vyžádat?

Děkuji předem za příspěvky.

urob si bitovu zalohu (ak to považuješ za potrebne) a rovno nahod tento a nezdržuj sa z 8-kou
(sk_windows_8.1_with_update_x64_dvd_4048374.iso) ty samozrejme česky nazov najdeš tu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/down loads/hh442898.aspx#searchTerm=&ProductFamilyId=54 5&Languages=cs&ProductFamilyIds=545&FileExtensions =.iso&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0
tych českych je požehnane len trochu hladaj,a hlavne si skontroluj SH1 sučet ale nato už inde

odskušaj a uvidiš tu sa ine radit neda,inak ja som musel ovladač na SD karty dat z wisty/w7 možno to budeš mat podobne :puff:

niesom vobec zastanca Wisti8x ale v tomto kecaš, testoval som to na jednom starom notbuku a vždy bol spusteny ten isty film na wmp (naschval inak ho nepouživam :-D ) a dokoca som si mohol dovolit vypnut strankovaci subor a ani na tomto ho nemam zapnuti a ešte ani raz ,,modry smajlik,, :puff: