Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objednávání z Amazonu

Dobrý den, chtěl jsem si objednat z Amazonu telefon: Motorola Moto G (tu novou verzi s lte a podporou pamětových karet) .. a zjistil jsem, že telefon mě výjde na + - z amerického amazonu na 4500. Slyšel jsem, že se dá dokoupit záruka. Klidně pětistovku přihodím, když budu mít rok nebo dva záruku. Ptám se tedy, jestli je nějaká možnost si záruku dokoupit. Vím, že to je poradna na PC, ale kam to napsat? :)

telefon:
http://www.amazon.com/dp/B00K0NS0P4/ref=twister_B0 0GYTNP94

prodloužená záruka se dá pořídit u třetích firem, amazon to přímo nedělá a nemá zapotřebí vstupovat do oblasti kvality produktů - vygoogluj si "square trade" tam jo firma v amazonu zaháčkovaná na prodloužení záruk

četl jsi toto? je to u toho telefonu. musí se to nakoupit přes US adresu a pak přeposlat do čech.
Special Shipping Information: Due to federal and international regulations, this product can only be shipped within the 50 states.

připočetl si k tomu DPH? DHL a podobní tomu vyměří DPH/či ještě clo automaticky, česká pošta nejspíš taky až to sem dorazí, a je to opruz s nimi jednat.

LTE už teď reálně využiješ?

já jsem US amazon vyřadil z nákupního seznamu na elektroniku (ne knihy, hadry), kdyžtak se podívám na britský amazon, obecně jsem tam pro sebe už dlouho neviděl dobrý obchod

ten telefon z amazonu nebo kdekoliv koupený z USA by ti někdo musel k nám propašovat za 4500Kč a neplatit ten zbytek , nebudu toto téma dál rozvádět. Když k tomu přidáš rozšířenou záruku 2-3 roky od té firmy, poštovné+balné, clo, dph (dph se počítá 21% z hodnoty výrobku na faktuře+cena dopravy+vyměřené clo) tak se dostaneš daleko za těch 6000Kč. Je dobré se na to dívat obráceně, ceny u nás brát bez DPH a z ceny sundat pár procent hodnoty zboží jako 2letou záruku. Zjistíš pak, že dost zboží má velmi podobnou cenu taky a za oceánem, díky globalizaci a rychlosti šíření informací se cenové rozdíly mezi kontinenty stírají