Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC - rychlost po vymene modemu

Zdar, onehdy jsme tu probirali UPC a nutnost vymeny modemu pri nove smlouve 40Mbit. No tak mi to vymenili a skoro se mi zda, ze je to pomalejsi nez driv.

Mel jsem Motorolu a 30Mbit a tech rychlosti to skutecne dosahovalo.

Ted mam Technicolor a 40Mbit a mereni rychlosti:
rychlost.cz 30/4 Mbit/s
dsl.cz 14/4 Mbit/s
lupa.cz 16/4 Mbit/s

Share servery nedosahnu ani 2MB/s a to jsem predtim mel i 3MB/s, ale muze to byt nahoda.

Jak jste na tom?

Diky vsem za reakci.

speedtest.net 37/4 Mbit/s

Takze to asi bude OK.

Mel jsem puvodne Thomson to je vlastne byvaly Technicolor, modem shorel, doufam, ze se to nestane zase. Motorola byla skvela, davalo to i tech 30Mbit/s akorat pri torrentu vetsi mnozstvi seedu, tak mi spadl internet, jestli za to mohla ta Motorola nevim, vzdycky jsem ji na chvili vytahl ze zasuvky a pak to zase jelo OK, zkusim ten Technicolor, jestli to torrent pobere.