Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multimedialna klavesnica

Ahoj,
mám multimediálnu klávesnicu Chicony KB-0420 PS2, WinXP SP2. Viete poradiť, ako naprogramovať multimediálne klávesy? Napr. je sú tam gombíky play/pause, previous, next, stop, ktoré ovládajú Windows Media Player, ale radšej by som pomocou nich ovládal Winamp, aj keď je spustený na pozadí. Nainštaloval som ovládače, ktoré boli priložené ku klávesnici, ale nič sa oproti klasickým windowsovým nezmenilo.
Ďakujem za rady.

WinAmp na pozadí nebere svoje klávesové zkratky, to jsi asi zjistil.
Co zkusit odinstalovat ovladače ke klávesnici, nechat ji běžet
jako klasickou a klávesové zkratky přiřadit WinAmpu přímo ve Windows ?
Přišel bys tedy o výhody jiných přístupů ke zvoleným programům
z ovladačů klávesnice. Snad někdo poradí líp.

V podstate klávesnica aj vyzerá tak, akoby mala len klasické ovládače, len tie multimediálne klávesy aj niečo robia, inak žiadna možnosť nastavení. Vo Winampe som povolil a nastavil Global Hotkeys a funguje to. Windows media player takto ale neberie tie multimediálne klávesy pri spustenom winampe na pozadí, ale to je aj tak jedno. Skôr som myslel, či niekto nevie poradiť, ako zmeniť napr. posun na predchádzajúcu/nasledujúcu skladbu za skok +/- 10 sekúnd...