Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač do 90K.

- No, k te mysi Mamba, jà mám od nich tu poslední a baterka nic moc vykon, jinak parádne sedí v ruce, presná, nastavitelná.
- Místo Asrocku vem spís Asus
- Asus Raid je zbytečnost.
- 4x8 Gb RAM se nehodí ani na okrasu a k ničemu ti to nebude, vem 2x4 nebo max 2x4/4x4
- Monitor by sel určite lepsí ( k titan 780 bych vzal monitor nad V1080p)