Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jake internetove pripojeni v Praze?

Zdravim vsechny,
jelikoz se budu stehovat, tak budu potrebovat vyresit nove pripojeni k netu. Coz je pro mne o to vetsi orisek, ze jsem ted nepusobil delsi dobu v Cesku.
Muze mne tedy nekdo doporucit nejakeho providera pro Prahu, konkretne lokalita Brevnov? Je tam telefon, takze muze byt ADSL, nebranim se ani nejakemu wi-fi. Vygooglovat kteri ISP tam pusobi si dokazu :-), ale zajimaji mne konkretni zkusenosti. Kvalita servisu, vypadky sluzeb, atd. Linka muze byt tak 1Mbps, nebo i pomalejsi, ale radeji zadne FUP.
Diky predem za odpovedi.

No zkouším to jen posunou trošku nahoru .... skutečně bych rád věděl, zda je ta nabídka od O2 BEZ smlouvy na metalickou linku pro tlf. Jistě ... mohl bych zavolat na tu jejich bezplatnou tlf linku 800......,ale ptám se tady, a pokud už má někdo čerstvou zkušenost a chce se podělit, tak to uvítám.
PS: Posílání do "gůgele" a na odkaz "Než položíte dotaz" z principu ignoruji :-).