Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 Aktualizace..

Dobrý den.Mám takový menší problém...Mám nový systém a stáhlo se mi asi přes 180 aktualizací což mi nevadí,ale některá s těch aktualizací mi odrovnal komplet office 2013 (když spustím najede okno připravování instalace a potom že došlo k závažné chybě) a ted se instaluje jedna aktualizace pořád dokola i po restartu..
Prosím o pomoc či rady.Moc děkuji

Ve windows update mas aktualizace, ktere se nenaistalovaly, podivas se na patricne cislo a problem vyhledas na Google, asi na to bude nejakej Fixit nastroj na opravu nebo postup jak to opravit, Office kdyztak potom preinstalujes.

Dík za odpověd ,ale asi jsem to špatně vysvětlil.Mám aktualizaci s názvem:

Aktualizace zabezpečení produktu Security Update for Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package (KB2538242)

Velikost ke stažení: 2,6 MB Tato aktualizace se možná projeví až po restartování počítače. Typ aktualizace: Důležité Byl zjištěn problém se zabezpečením, který umožňuje ohrožení zabezpečení aplikace MFC podvržením knihovny DLL, protože aplikace MFC neurčuje plnou cestu k systémovým/lokalizačním knihovnám DLL. Instalací této aktualizace od společnosti Microsoft zajistíte ochranu svého počítače. Po instalaci této aktualizace bude pravděpodobně nutné restartovat počítač. Instaluje se úspěšně ,ale pořád dokola.I po restartu. A ten problém s office si myslím ,že s tím ta aktualizace nesouvisý...A nejde ani přeinstalovat ani odinstalovat dokonce ani spustit instalaci s CD...