Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win2000 - nelze zrušit ActiveDesktop

Zdravím, byl omylem aktivován Activedesktop na plochu . Následně se funkce chtěla zrušit, ale ve funkci plochy " System active desktop - vlastní nastavení plochy - Síť WWW " je na tvrdo nastaveno "Zobrazit obsah sítě WWW " a je toˇ"šedé" - zablokované proti změně. Nelze to změnit ani přes ovládací panel-možnosti složky -- tam je taky na tvrdo nastavena funkce - Zobrazit obsah sítě www... .
Poradíte kde se to dá odblokovat ? Standartní funkce na zrušení ( i co jsou pops¨ány v Helpu - nefungují , políčko na odblokování je šedé )
Díky

když je to jen pro tvého uživatele, díval jsem se do registrů, v mých xp je tento obsah:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\ActiveDesktop]
"NoAddingComponents"=dword:00000001
"NoDeletingComponents"=dword:00000001
"NoEditingComponents"=dword:00000001
"NoClosingComponents"=dword:00000001
"NoHTMLWallPaper"=dword:00000001
"NoChangingWallPaper"=dword:00000000
"NoCloseDragDropBands"=dword:00000000
"NoMovingBands"=dword:00000000

nakouk jsem i do w2000, tam stejný klíč "ActiveDesktop" taky existuje, ale je prázdný, bez položek.