Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se sám od sebe vypíná

Dobrý večer, mám problém. Jsem nováček a nevím co s tím. Počítač se mi sám od sebe vypíná. Nejprve u her, ale teď už i při běžném surfování na síti. Větráčky jsem vysála i sundala boční stěnu počítače a nic. Děkuji za pomoc

1. PC se nevysává, ale vyfoukává! (u vysávání hrozí zničení PC přes statickou elektřinu!)
2. kromě teplot CPU/GPU a čipsetu (které je možné měřit pomocí programů) bych se zaměřil i na napájení - podobné symptomy může vykazovat i vadný či přetížený zdroj. Bylo by tedy vhodné napsat, co za značku a model v PC máš (k tomu vypsat alespoň základní konfiguraci, tj. CPU + GPU).