Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha pevného disku

Dobrý den,
koupila jsem si notebook a hned unáhleně vypálila DVD na zálohu. Jenže ta záloha jde vypálit pouze jednou, je to blokované na pouze jednu zálohu.
Jak bych si mohla po nainstalování programů a nastavení udělat zálohu znovu? Vím, udělat si obraz disku v nějakém programu, ale obraz se mi na pevný disk už nevejde. Jak na to?
Děkuji a přeji hezký den Olina.

[mod]Vložil jsem z došlé pošty. (LaKr)[/mod]

Podle mne jde o vytvoření instalačních recovery médií. To je možné vytvořit pouze jednou. Výrobce dodá notebook bez CD a ty si je vytvoříš sám buď na několik CD nebo na DVD.

Pro Olinu:
Pokud bys nainstalovala programy, nebylo by ti to nic platné, výsledek by byl stejný, protože nejde o vytvoření obrazu disku, ale o instalační média, jak jsem psal výš.