Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Error - Nepodařilo se uzavřít log soubor.

Zdravím,
chtěl bych vás požádat o radu. Při spouštění programu (konkrétně Arcon) mi vyskočí error "Nepodařilo se uzavřít log soubor" a program se nespustí. Předpokládám, že je to klasický žurnál, je možný ho někde ve správci nebo v konfiguraci zavřít a obejít tak tuhle chybu?
Díky.

Obrať sa na technickú podporu toho programu. Chybová hláška je tak trochu nezmyselná, takže problém môže byť hocikde - skôr by som tipoval nedostatočné oprávnenia na vytvorenie log súboru.

je možný ho někde ve správci nebo v konfiguraci zavřít a obejít tak tuhle chybu?

Ani keby niečo také existovalo, tak by ti to vôbec nijako nepomohlo - takúto chybu obísť nevieš.