Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komunikace mezi PC

Nevíte co s tím? Potřebuji se dostat do sdílených dokumentů nebo tisknout Chvíli winy hlásí tuhle tabulku a najednou to jede, jindy se zobrazí podobná tabulka, ale lze vyplnit uz. meno a heslo.

[severkt7.png]

[mod]Ořez obrázku. Původní zde. (anarchist)[/mod]

Musíš se vůči počítači "Server" ověřit podle jeho nastavení sdílení, databáze účtů a operačního systému, které jsou mi neznámé. Obvykle pomůže být přihlášen ve svém počítači pod účtem se stejným jménem a heslem jako "Server" očekává.

pokud pro Server používáš jiné jméno a heslo než jakým jsi přihlášený ve svých windows, pak místo nějakého procházení sítě a spoléhání zda si wirdows zapamatuje tuto jinou správnou kombinaci (buď si jist, nezapamatuje) použij podobnou připojovací batku:

net use x: \\Server\sdílený_adresář heslo_na_Server /user:jméno_účtu_na_Serveru /persistent:no

zástupce na ni si můžeš hodit do spustit při startu

podobně se dá mapovat tiskárna připojená k tvému Serveru, viz příkaz: net help use