Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

:.(Dobrý den prosím o radu
přestal jít zvuk stalo se to nejspíš potom když jsem spustil cd z časopisu myslím svět počítačů , byl jsem upozrněn, že obsah může poškodit počítač ale potřeboval jsem nějaký soft.Druhý den jsem chtěl spusti w.media player ale hlásil nějakou chybu a kod 10, ostatní soft také nejde televizní karta de ale bez zvuku.
Ze spodní lišty zmizela ikona reproduktoru , karta zvuky a zvoková zař. píše :zvukové zařízení neexistuje pak na kartě hardware řadiče zvuku říkají : BtCap, WDM Audio Capture = pro toto zařízení nejsou nainstalovány žádné ovladače
řadič : C-Media AC97 Audio Device = toto zařízení nelze spustit ( kód 10)
Zkoušel jsem je aktualizovat i přes internet ale marně
Třeba ten problem není ani v řadíčích ale nevim

Zkus přeinstalovat ovladače od zvukovky, je možný, že je nějakej soft z toho CD naboural. Pokud je zvukovka integrovaná (AC97 - takže je integrovaná), tak ovladače najdeš na CD od motherboardu.
A pro jistotu projeď PC antivirem a antispywarem.

OMG drzte ma lebo ma vysre.
Ja viem co to je soft, ale ked chces radu tak musis napisat co presne si instaloval, nazov programu, nazov CD, alebo co presne si robil, chapes? Co presne ti vypisalo ze ti moze poskodit pocitac? Uz si nainstaloval ovladace zvukovky z CD k maticnej doske?