Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win 7 na PATA disk nelze nainstalovat.

Zdravím, potřebuji Win 7 nainstalovat na notebook IBM thinkpad T42 a nejde to, zkusil jsem několik instalaček, zkusil jsem opravit MBR, zkusil jsem všechno možné, a nic.
Spustím instalaci, dám nainstalovat, odsouhlasím licenční smlouvu, a vzápětí problém, protože disk je normálně vidět i jeho jednotlivé části, ale instalace mi napíše: "Systém Windows nelze nainstalovat na tento disk. Je možné že HW tohoto počítače nepodporuje spouštění na tomto disku. Zkontrolujte zda je v nabídce systému BIOS povolen řadič disku." Tak a tohle je všechno a dál se prostě nedostanu. Předem díky za rady.

Ked chces bootovat z USB tak potom este v Hard Drive BBS Priorities sa nastavuje poradie harddiskov (aj USB stick moze byt chapany ako harddisk). A v advanced je usb legacy support ma byt na Enabled.
Ked mas nejaky problem tak musis pisat presne jaky mas problem: Mam v tom strcene to a to, vidim to a to, chcem robit to a to.

P.S> a v save and Exit sekcii mas sekciu Boot Override, tam vidis vsetky zdetekovane zariadenia a mozes si zvolit ktorekolvek a z neho sa bude bootovat teraz jeden krat.