Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc 30.000 Kč

Ahoj, poprosil bych o Pc sestavu do 30 000 Kč
využití bude multimediální, spíše herní.
Našel jsem zde pár dní starou obdobnou sestavu od M-Pola ... http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11WQQ011XEX01188U0116NT012F0T011Y0R012I1X011O1X011 55I012N1L012N7D01

Moc se mi nelíbí i7 a radši bych xeon - graficke jadro z i7 nepotrebuji, ovsem nemuzu najit verzi s haswell refresh - prosim o upresneni
dale zvazuji vymenu ssd za velociraptor 500gb - opet si necham poradit, popripade je mozne nejake ssd s vetsi kapacitou - chtel bych vsechny programy na ssd (cca 200gb, rezerva 40 gb - nevim jestli je dostatecna)
grafika asi od amd min. 280x - ta je v navrhu
8gb ram staci
origo w7 mam doma.

Takze defacto bych chtel trochu vylepsit tuto starsi nalezenou sestavu...
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1XF80 11U6S011LVE0116NT010WXU011Y0R011WQQ01188U011O1X012 HBH010TUP01

Děkuji :)

Dobrý den,

Core i7 je CPU určený spíše do profesionální sféry, pro běžné použítí bohatě stačí i5. Doporučiji třeba Core i5 3570K, procesory od AMD nyní poněkud ztrácejí. SSD disk je momentálně nejvýhodnější (cena/výkon) Samsung 840EVO. Grafickou kartu doporučuji na občasné hraní GTX660(třeba Ti).
Pokud chcete za 500 Kč Vám mohu PC navrhnout podle nejvýhodnějších aktuálních poměrů na trhu a sestavit trvanlivou kvalitní sestavu. Ev. je možný overclocking na stabilní hranici procesoru, RAM a GPU nebo sestaveni PC a operačním systémum od Applu (Mac OS X). V případě zájmu mě prosím kontaktujete na Pokud máte zájem o placenou reklamu, ceník je nahoře. (karel). Děkuji.