Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno forwardovanie portu

zdravim:beer:
chcem sa spytat,ako forwardovat port pre nejaky program(Azureus napriklad)..treba mat verejnu IP adresu alebo nie?cital som o tom uz,ale nejak som to nepochopil.ja mam DSL 512 Kbps,ked si v konzole dam vypisat napise mi ze mam IP 10.0.0.0

dik za info,ak treba este nejake udaje tak sorry,ale fakt sa v tomto nevyznam

no,neviem ci to dava logiku,ale ked forwardujete port a mate DSL router,tak tam dajte adresu PC v sieti..vacsinou 10.0.0.*

lebo ked som tam dal moju IP adresu routra,tak to nepomohlo..ale logiku to asi trochu ma,lebo IPcka routra je dynamicka..

no,to len tak pre info:beer: