Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BIOS

Jakou klávesou se dostat do BIOSU na notebooku Asus N71Jq? Na podpoře Windows píšou různé klávesy ale já nechci zbytečně několikrát restartovat počítač než trefím tu správnou. Jen mě tady neupozorňujte že si rýpáním do BIOSU můžu pos*** PC. To vím a taky vím co tam chci udělat.

Windows nema nic spolocne s BIOSom tak neviem co za podporu Windows spominas.

Najdi si to v manuali k notebooku alebo googlom. Alebo skusit Del, F2, Esc. Trva to 20sekund (3x restart a skusit tie 3 mackat opakovane, vzdy len jednu, ne vsetky) t.j. mal by si to skor jak si sem napisal ten dotaz.