Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mpeg2 demux filter

ahoj lidicky prave sem nainstaloval novou TV kartu ale mam problem pri spusteni pise mi to ze to chce
mpeg2 demux filter
nevite kde to vzit nebo co s tim muzu delat??
diky

Pri spusteni coho to pise? (co presne pise).
Si to asi nainstaloval blbo. Pozri si k tomu navod, byva aj na CD ako .pdf

P.S. citaj navod pisem preto, lebo v navode (napr. niekde v systemovych poziadavkach apod.) by malo byt napisane co vsetko musis nainstalovat od tretich stran, napr. od MS. Ten mpeg2 demultiplexer je IMHO asi v DirectX9.

pise to : cannot render mpeg2 demux filter..
mam vsechno nainstalovany i software jede ale jen pri tom spusteni tv tohle [pise..
a kdyz odkliknu OK tak to jeste napise: Warning, Cannot init Direct show interface...

A dxdiag, karta video ci jak sa to tam vola, test directshow, ako dopadol? Mas tam aj napisanu na prvej karte verziu DirectX, ta je kolko?

P.S. mas v tych windows nainstalovany SP2? (ovl.panely - system, prva karta, Windows XP Servicepack kolko?)
P.S.2. mozes ist este na http://www.kworld.com.tw/en/kworld/body/download/Di gital/DVB-T100.htm, tam mas najnovsi ovladac aj aplikaciu (pred instalaciou noveho odinstaluj najprv ten stary ovladac a restart).