Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi na Sony Vaio

Dobrý Deň.

Mám problém s Wifi na Notebooku Sony Vaio SVE1111M1EW po zapnutí NTB. Wifi indikátor svieti. No po nabehnutí Windowsu sa vipne a neviem ako ju zapnuť.
Viem že Wifi nieje vypnutá softwarovo ale hardwerovo a neviem ako ju znova zapnúť. Na klavesnici nieje žiadne tlačídko s ktorým sa zapína. Ževraj by to mala byť nejaká konbinácia FN+nejaká klávesa ale nikde neviem nájsť ktorá to je aj som skúšal všetky ale nejde to :/

Mohli by ste my poradiť? Za každú radu Ďakujem.

Prajem príjemný deň.

Inac moze to zavisiet aj od nejakej aplikacie od vyrobcu notebooku, ktoru je treba mat nainstalenu do Windows, ak nahodou tie Windows instaloval nekdo, a ne vyrobca notebooku.
Niekedy sa tlaci rovno to svetielko, ak je to na liste nad klavesnicou.