Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde wifi na notebooku

Dobrý den, ještě včera internet šel, dnes se na wifi ale nepřipojím, stále jen wifi je odpojená.
Notebook mám Acer aspire 7560. Přes kabel se ale připojím normálně.
Bude to chyba v počítači, na jiných wifi sítích se totiž taky nepřipojím, ono se to nemá ani k tomu aby to ty wifi sítě hledalo.
Windows 7 32bit.
Na stránkách aceru je ke stažení jen program pro touchpad.

Dky.

Stlačaním Fn+F3 zapínaš/vypínaš wifinu za predpokladu, že je nainštalovaný ovládač Fn kláves. Na webe výrobcu nie je. Skús tento http://uloz.to/xBLTeuEa/launchmanager-dritek-6-0-7 -w7x86w7x64-a-zip spustiť setup.exe, reštart. To, že funguje sa prejaví zobrazovaním na ploche obrázkov toho, čo zapínaš cez Fn+..Ďalšia podmienka je, že ovládač na wifinu nenainštaloval automaticky windows, ale niekto tak isto cez setup..

Na stránkách aceru je ke stažení jen program pro touchpad.

kto ti windows inštaloval ?