Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype mi po spuštění vždy shodí rozlišení, asi týden

Prosím, já i soused jsme si koupili stejný počítač. Monitor LCD Avalon, VGA integrovaná VIA/S3. Systém WXP. Když pustím Skypa, tzv. se přihlásím, vždy mi Skype shodí rozlišení monitoru na 640/480 a barvy 8 bitů. Hrůza. To mi skočí při zapnutí - přihlášení Skypa z kteréhokoliv rozlišení i z 800/600. Sousedovi to nedělá, oba na to koukáme jako puci a nevíme co s tím. Dělá to týden, když se mi přihlásil do konferenčního hovoru další známý. Ovladače VIA4in1449v mám nainstalované, direct9c též. Prosím, buďte tak laskaví a poraďte mi někdo. Velice Vám dopředu děkuji. Děkuji, zdraví Hanka.

Zcela jistě přeinstaluj ovladače k desce za nejnovější dostupné.
Co je to přesně zač za desku ?
Rozhodně se připojuji za starší verzi Skype, nové verze se podle
kapacity připojení mohou stát uzlem pro tvé okolí a pokud máš FUP,
tak je tu problém.

kapacity připojení mohou stát uzlem pro tvé okolí a pokud máš FUP...

Svata pravda. Vubec nedoporucuji mit Skype zapnute stale a spoustet ho jenom kdyz je treba... Uz jen proto, ze je to prasacky napsana aplikace, ktera i kdyz nic nedela zabira 20MB pameti a vytezuje linku...3-[