Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nikde se mi nezobrazuje externí HDD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám exterák Verbatim a přestal se mi všude zobrazovat. Nevidím ho v pc ( jak tento počítač tak správa disků) a ani v TV, při tom USB se mi normálně zobrazí a když odinstaluju ovladač, tak se normálně zase nainstaluje. Poradíte???

Zdravim,
mam HDD SONY HD-EG5. Pouzival som ho na nahravanie z TV a tam bol aj naformatovany. Ked ho napojim na notebook, tak mi ukazuje, ze je pripojenie v poriadku, ale disk sa nezobrazuje v "Tento pocitac". V "Sprave diskov " sa zobrazuje a pise sa pri nom "ochranny oddiel GPT". Co mam spravit, aby ho notebook rozoznal? Mam windows XP.
Dakujem za radu.