Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako spustit DVDrip subor

caute, nevedel by mi prosim vas niekto poradit?cez torrent som si stiahol film, tam bol opisany akoze v dvdrip formate.obsah mal okolo 440 mega,co sa mi zdalo malo, ale kedze sa v tom nevyznam tak som ho i tak stiahol.a potom sa uz objavil predpokladany problem a to ten ze neviem ako to prehrat. ked nan idem sipkov tak mi vyhodi, ze je to nejaka mp4.niekde som sa docital, ze to ide pomocou MV2 playera, tak som ho stiahol,ale ak to aj ide,neviem to cezen spustit.
este by som sa chcel spytat, ako potom pripadne spustim titulky.
diky moc a poprosil by som, keby ste mi to mohli vysvetlit polopatisticky, lebo som z compu trochu lavy.
[mod]zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)[/mod]

VLC s tím nebude mít nejmenší problém. Dokonce dokáže přehrát i DVDrip v podobě binárního obrazu DVD (iso,bin). Pokud to máš ripnuté jako velkou spoustu souborů v adresářích VIDEO_TS tak stačí ten adresář přetáhnout na VLC a už to hraje :-) ... stáhnout se dá odsud www.videolan.org