Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kurs programování

Dobry den.....poprípadē večer
- Jelikoz jsem nemohl prehlídnou, ze spousta tazatelú, jak ze svēta IT, nebo jiného oboru, se zajímá o programovací jazyky, mám dotaz:
Kdyby, zde na poradnē byl popríadē kurs programovacího jazyku:
HTML5 CSS3
PHP MYSQL
JAVA
c++,c#,c
- Kdyby slo o placenou sluzbu za nepatrnou částku, popríadē po kazdé lekci krátky test, tabulky nejlepsích zákú, ale to není podstatné.
- KURS? JAK BY PROBÍHAL?
- Video návod, moznost stáhnutí skriptu, dokumentace.
Kupríkladu, první tyden seznámení s jazykem HTML, role wébovych prohlizečú(prekladatelú), druhy tyden seznámení s CSS3 a jeho funkcí, první web (staticky, dynamicky) .atd lde jazyku.
-O jaky jazyk by jste meli zájem?
-Jaká cena by byla dle vás prijatelnà?
(Diplom záka PC.poradna.net?]:))
[img=http://lorenskog-if.no/wp-content/uploads/2011/06/kurs.png]http://lorenskog-if.no/wp-content/uploads/2011/06/ kurs.png[/img]

nabízíš vlastní kurz programování

- To by nebyl moc dobry napad, mozna kurs jak udelat kolecko a napsat ahoj v programu malovani.
- Co tim chtel autor rict, je ze spousta lidi zde na poradne ma velmi dobré programovaci znalosti a mozna by meli zajem dat kurs, lidem co by o to meli eventualne zajem.
- Mohlo by jit o placenou sluzbu, zde na poradna.net

- nebo -
tě zajímá

- Uricte bych mel zajem o PHP

jak by vypadal?

- Kuprikladu, +- mesicni kurs HTML by byl rozdelen do 5 tydnu a kazdy tyden seznameni s timto webovym jazykem, pocinajicim tydnem vysvetleni HTML, role webovych prohlizecu, dalsi tyden CSS ...zakoncen tvorbou prvni stranky v HTMl a CSS.
(nemam namysli kurs v primem prenosu)

BTW. ono to je s tym doktorom celkom trefne prirovnanie :) Nejaky dochtor-amater hovno vie o rizikach a o tom jak sa branit pred virmi, ufikne slepe crevo zalepi to isolepu a potom pacient bude zavireny a zdochne. Programator-amater nevie jak pisat kod tak aby nebol deravy, web potom hackne kazdy druhy kinderhacker a web zdochne :)
Pre vykonavanie prace doktora su prisne zakonne pravidla, preco do prcic nie su stejne prisne pravidla aj pre vykonavanie stejne nebezpecnej prace vyvojara, kua :)