Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC

Zdravím, na stránkách pcsestavy.cz jsou dvě různé sestavy. Jedna je kancelářská a ta druhá herní. Ale rozdíl v cenách je docela velký a tak jsem přemýšlel jestli by nebylo lepší si koupit tu kancelářskou sestavu a do ní si třeba za desítku dokoupit grafiku. Protože jen kvůli 1TB HDD a 8GB RAM navíc si připlatit tolik peněz mi přijde zbytečné, navíc má ten druhý o něco slabší procesor (ve frekvenci). Jakou z těch dvou bych si tedy podle vás měl koupit?

Děkuji za odpovědi :)

Titulek je v rozporu s tělem textu. V titulku je cena sestav zdarma, v těle za to chce zase peníze. Pokud pominu rozpor, pak specifikace komponent je poněkud vágní...
Sestav od M-Pola je tu dostatek, pokud tedy jde vůbec o sestavu.

Žádnou!
1. garážista neuvádí výrobce komponent
2. žádná zmínka o záruce
3. odvolání na cenu/výkon je úsměvné, už jenom použitím předražené nV760

(pokud se domníváš, že výkon procesoru i3-5 určuje frekvence, tak si nejprve něco o procesorech nastuduj)