Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s Instalací ubuntu

Ahoj potřeboval bych pomoc s instalací ubuntu mám ho na flashce na kterou jsem si ho dal pomocí Unetbootin pak jsem udělal 2 oddíl z exteraku viz. obrázek a když spustím Ubuntu z flashky tak udělám ty kroky a pak vyberu ten 2 oddíl exteraku a dám Instalovat ale ono to napíše žádný kořenový souborový systém.
Předem děkuji za odpovědi.

Proč chcete instalovat Ubuntu? Snímek obrazovky toho inkriminovaného kroku instalátoru by byl? "...a dám Instalovat ale ono to napíše žádný kořenový souborový systém... - asi tam opravdu žádaný souborový systém není přítomen. Nepochybuji, že i instalátor Ubuntu má nástroj na manipulaci s médii.
Dodatek: Jako samozřejmě ano, ale vy jste nepochopil, co je za výraz "Přípojný bod" a neuráčil jste se jej definovat - aspoň podle vlákna na "zive".
Abych opět nebyl nařčen ze zlomyslnosti, pak holt zip.