Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace PC

Kámoš si koupil cca před půl rokem PC a nedávno to odvezl na reklamaci protože přestal fungovat. Ted po něm chcou 500Kč za vyčištění??? má na to prodejce nárok???
děkuji

Zalezi v com bola zavada. Pokial slo o nejaky zanesent kontakt alebo napr prehrievanie suciastok v dosledku nanosu prachu tak sa jedna o nezarucnu opravu a v tom pripade mozu. Ak menili nejaku suciastku kus za kus tak nie.
V kazdom pripade tazko s nimi nieco vyhadas. Ponaucenie bude aby ste sa v buducnosti tejto firme vyhli.