Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook zpomalil, používám Advanced SystemCare

Mam 1problem mam notebook mam ho ani ne pul roku a drasticky zpomalil.Dřív vzládl např hru bf3 na pohodu teď se seká. Nevíte jak ho zrychlit. 1.dotaz jak přepínat grafické karty možná to zpomalení je tím že je zaplá ta pomalejší. 2.dotaz používám Advancdd System Care prej rozhodí os je to tak nebude to zpomalení tím? děkuji
Notebook- asus k55v win8 2 graficke karty intel hd grafic a nvidia GeForce 610m 2GB procesor intel i3
Změna předmětu, původně: 1problem,2dotazy (karel)

Jo odinstaloval jsem ten Advanced Systém care7. Jo a dík pomohlo to nainstalování toho lepšího ovladače nvidie. Ale teplo v notebooku je šílené zapl jsem bf3 a za 5mi hřal tak že za 2min se my zmrzlina rozehřála na teplou vodu, nevíte jak ho schladit. A Nějaky program nebo způsob který funguje stejně jako Advanced Systém care7. Děkuji za otpověďi