Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xperia Z Android 4.4

Dobrý den.

Již asi 3 týdny mám Sony Xperia Z a jsem spokojen. Co ale nechápu je to, že verze Androidu 4.4.2 již vyšla ale telefon mi nenabízí žádné dostupné aktualizace. Připojuji se přes wifi a i přes program Sony PC Companion 2.1 mi nic nenabízí. Nevíte někdo co s tím? Jo a taky jsem se dočetl že na Xperia Z se Kitkat více seká než Jelly Beam, pokud mluvíme o verzi 4.4.2 tak by mě zajímalo zda vyšla nějaká opravná verze protože si nedokážu představit že s vybavením Xperia Z co se týče hardwaru by se novější OS měl sekat...

Tak super ale nevíte tak nějak odhad jak dlouho bude trvat to schválení? Jen že už pár dní je Kitkat dostupný pro Xperii Z tak jestli má cenu aktualizace kontrolovat každý den, nebo jestli to může být týdny až měsíce.