Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký program na upravu fotek?

Nevíte náhodou,jak se dají upravovat fotografie a kde bych mohl stáhnout tento program?Kámoš mi do PC stáhnul Zoner Photo studio 8 a myslím si,že s ním nic neudělám.Chtěl bych příkladně: Uložit nějakou krajinu a do toho dát moje foto.Viděl jsem to na profilech několikrát,ale nevím jak se to dělá...Určitě mají nějaký program na takový změny.Dá se někde stáhnout a aby byl v češtině?
Děkuji

[mod]Přesunuto z kategorie Ostatní do Software - program na fotky je totiž "softwér". (host)[/mod]

Hoši přede mnou ti už naservírovali odkazy... tím ti provedli tzv. medvědí službu.

Pro příště stačí otevřít nějaký vyhledávač, klidně i Seznam.cz, a do něho zadat název požadovaného programu, který hledáš. Hned první odkaz tě dovede až ke stažení těchto programů.