Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza.cz a czc.cz

Máte nějakou zkušenost s reklamacema a s obchodama alza.cz a czc.cz?
Četl jsem dost negativních recenzí ohledně objednávek a hlavně reklamací.

V alze sou pekni ojebavaci, rikam z vlastni zkusenosti.
Chtel jsem vratit klavesnici do 14 dnu bez udani duvodu, poslal sem to tam nechali si to 14 dni pak a rekli ze tam sou vypadany a rozbity nejaky klavesy ze to nelze vratit.
Poslali mi to nazpatek a klavecnice uplne v poradku... pak sem cet na netu ze tohle delaj uplne bezne...