Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil Huawei Ascend G300

Dobry den. Mam mobil HA G300, a sekal se mi a jednou uplne, takze jsem ho shodil (uplne z 4.0.4 ICS na 2.3.6 GB). Jenze nastal problem. Mobil mi neprecte SIM kartu. Zkousel jsem dat do jinyho mobilu a tam to slo. Konkretne mi nejde nacist operator takze nejde ani 3g, 2g internet. Pripojeni. Restartoval jsem ho nezabralo. Vyndal a zandal Simku, nepomohlo. Hard reset take nepomohl. Takze se ptam, zda je rada jak to opravit. Na ICS si mysli ze by to slo, ale tam je mensi ram a mobil se mnohem zpomali.

To jsem tam mel predtim a dal jsem to zpet na ics a pote a gb. A jak jsem napsal, nejde aktualizovat. A kdyz uz tak ne, protoze az budu kupovat novej foun tak bych tenhle chtel prodat. Takze aby byl funkcni a legalni :D ale jinak diky za snahu

Ted jsem zjistil, ze mi to snad aktualizovat nepujde, v Info o tel. V online aktualizacich dam aktualizace firmwaru a tam to vyhledava a potom napise ze komunikace se serverem selhala. Nelze ziskat seznam novych verzi. Jo, a proc mi to tak vadi (asi vam to ale uz doslo) ze nemuzu telefonovat.