Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu - novinky na trhu

zdravim
do teto sestavy:
http://www.czc.cz/22338pkcciitsa60o703i3u066/sezna m
vybírám grafickou kartu v ceně okolo 1800-2800 Kč,
sestava bude pro školáka v 7. třídě, která by mu měla vydržet až do maturity

Tak nějak vše jsem si dohledal, ale aktuálně jsou nějaký novinky co se týče grafických karet na trhu (amd Rx 2xx..) a opravdu nevím co zvolit

předem děkuji za návrhy

co tato deska?
http://www.czc.cz/asus-h81m-e-intel-h81/134839/pro dukt

Díky za reakce

************************************************** *********
Potkají se dva kamarádi: "Člověče, já už to se starou nemůžu vydržet, poraď mi. Jak se jí mám zbavit?"
"To je jednoduchý, tři soulože denně po dobu tří měsíců prý ženská nevydrží a umře."
"To je skvělý, promiň, já musím domů, začnu s tím už dneska."
Potkají se znovu za necelé tři měsíce, ovšem první chlapík sedí celý seschlý, roztřesený na vozíčku, který tlačí jeho žena.
"Prosím tě, Karle, co se Ti to stalo?"
"Pssst, ona ještě neví, že pozítří umře!"