Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domácí PC - do 9.000,- s dobrou možností vylepšení do budoucna = Intel g3420?

Dobrý den,
potřebuji nové PC, čistě na surf, office, práci s fotkama (Zoner, Lightroom max)

pro moje účely mi bylo doporučeno následující:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1R5W0 11XEW011Z4L012DPV010QZE012LD201

GIGABYTE GA-B85M-D3H
CPU G3420
ARCTIC Freezer 7 PRO Rev.2
Corsair CX430
CRUCIAL M500 120GB
Kingston 4GB 1600MHz DDR3 CL11

Mám si ale vybrat bednu, potřebuji určitě zapínání nahoře, a spíše mini/midi.
co třeba: zalman-t1-d361233.htm ?
maximum 1200 na bednu, našli jsme FRACTAL design R2 mini (1200,-Korun) ale je to asi moc velké, profi, plné větráků.

Takže co s bednou a je počítač za daný peníz dobrý?

to je IMO skříň, co bude mít problém s chlazením. Ta N200 má předek kompletně prodyšný, navíc je vybavena 2x 12cm fofrníkem (přední obvykle ani nezapojuju). A cena je skvělá.

Už jsem na ní postavil několik mATX skříní a plná spokojenost (navíc do ní vleze i fakt velká/dlouhá grafika - to je další bonus)

edit: a zbytek pajšlu je zcela nesrovnatelný.. to taktovací Pentium to roznese v zubech..